ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان از تاریخ 28/6/96 لغایت 3/7/96 طبق جدول زمان بندی شده در سامانه آموزشی گلستان انجام می شود. ضمنا روند ثبت نام به شرح ذیل است:

1-  ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره بصورت غیر حضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سایت  http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

1-1-  پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام  اعلام می گردد) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.

1-2- پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر عکس حداکثر 250 کیلوبایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری نمایند.

-تصویر صفحه اول و سوم شناسنامه

-تصویر کارت ملی ( پشت و رو)

-عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک (برای مراجعه حضوری 4 عدد)

-مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان)

-تصویر مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی (دارندگان دیپلم نظام قدیم نیازی به ارائه این مورد ندارند)

-تصویر مدرک دیپلم متوسطه

-تصویر درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت (برای دیپلم متوسطه).

 2-دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده در مورخ 4 و 5 مهر ماه به دانشگاه پیام نور روانسرمراجعه و   نسبت به تشکیل پرونده اقدام نماید. 
          3- جهت ثبت نام حضوری با در دست داشتن مدارک زیر به دانشگاه مراجعه نمایید.

 - اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه 2 سری

 - اصل و کپی کارت ملی ( پشت و رو) 2 سری

  - عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک (برای مراجعه حضوری 4 عدد)

   - مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان)

   - اصل و کپی مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی (دارندگان دیپلم نظام قدیم نیازی به ارائه این مورد ندارند)

  - اصل و کپی مدرک دیپلم متوسطه

-تصویر درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت (برای دیپلم متوسطه).

 - گواهی اشتغال به کار واصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی
        -  گواهی تایید سهمیه ایثارگران مربوط  به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
        - فرم پرسشنامه دانشجویی ، فرم تعهد شهریه ، فرم تناقض معدل، فرم ثبت نام سایت سازمان سنجش

3-پس از اتمام ثبت نام حضوری امکان واریز شهریه و در نهایت انتخاب واحد دانشجو فراهم می گردد.

4-امکان تقاضای مهمان برای ورودی های جدید از تاریخ 3/7/96 لغایت 12/7/96 در سامانه آموزشی گلستان و برای نیمسال اول 97-96 فراهم می باشد.

5-انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 3/7/96 لغایت 16/7/96 خواهد بود.

11- مدرک کاردانی دانش آموختگان دوره های کاردانی پیوسته (فاقد مدرک پیش دانشگاهی)، به جای مدرک پیش دانشگاهی ملاک عمل واقع شود.

بدیهی است واحدهای گذرانده شده در دوره کاردانی این دسته از داوطلبان قابل معادلسازی نمی باشد.

12- در خصوص شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور و بومی بودن پذیرفته شدگان به آگاهی می رساند: در صورتی که پذیرفته شده ای فقط یکی از دو شرط بومی بودن : محل تولد یا سال آخر اقامت آن تحت پوشش باشد به شرط سپردن تعهد کتبی مبنی بر عدم تقاضای انتقال به سایر مراکز / واحدها ، ثبت نام و ادامه تحصیل وی در مرکز محل قبولی اولیه بلامانع است.

13- طبق ماده 28 آئین نامه آموزشی پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده در دوره های کاردانی و کارشناسی مورد تائید دارند (به غیر از مدارک بند11) و متقاضی تطبیق واحد هستند،  باید تقاضای کتبی و ریز نمرات تائید شده خود را به آموزش مرکز/ واحد ارائه کنند؛  تا مطابق پیوست شماره 4 آیین نامه آموزشی مقطع کارشناسی (مصوب 20/12/91) در مرکز /واحد رسیدگی شود.

14- مطابق دفترچه راهنمای ثبت نام سازمان سنجش آموزش کشور، کارمندان مراکز دانشگاه و واحدهای تحت پوشش آنها با هر وضعیت استخدامی مجاز به انتخاب رشته مرکز یا واحد محل اشتغال خود نیستند. در صورت انتخاب رشته / مرکز محل اشتغال؛ قبولی آنها کان لم یکن می شود. همچنین مجاز به انتقال یا مهمان شدن به مرکز یا واحد محل اشتغال خود نمی باشند.

15- تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی کلیه پذیرفته شدگان حداکثر تا تاریخ 31/6/96 خواهد بود.

تبصره1: در صورتی که پذیرفته شدگان در زمان ثبت نام موفق به ارائه گواهی پیش دانشگاهی نگردند، لازم است تعهدی مبنی بر ارائه گواهی پیش دانشگاهی تا تاریخ 28/7/96 به دانشگاه دهند در صورت عدم ارائه گواهی تا تاریخ مذکور،  لغو می گردد.

تبصره 2: برای پذیرفته شدگانی که تا تاریخ 31/6/96 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشده اند تا تاریخ 30/11/96 مهلت داده می شود تا مدرک پیش دانشگاهی اخذ کنند. از این دسته از پذیرفته شدگان ثبت نام موقت به عمل آمده و پس از اخذ مدرک پیش دانشگاهی ثبت نام آنها قطعی می گردد. ضمنا نیمسال اول 97-96 نیز برای ایشان مرخصی تحصیلی درج می گردد.

یادآوری مهم: دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده می باشند و تغییر آن فقط پس از کسب شرایط تغییر رشته طبق مقررات امکان پذیر می باشد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما